Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że firma F.U.P Gastronom Piotr Jasiak przeniosła swoją siedzibę.

Nowy adres:
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy "Gwarek"
ul. Leśna 5
62-561 Ślesin

Zapraszamy na stronę Gwarek Ślesin.

Wesela

Wesele to ceremonia, do której z przyjemnością i wzruszeniem sięga się pamięcią przez wiele lat.

Ten najważniejszy dzień w życiu wymaga wyjątkowej atmosfery i oprawy.

Uroczystość w Hotelu Mikorzyn gwarantuje Państwu poczucie wyjątkowości , usatysfakcjonuje zaproszonych gości i dostarczy Państwu najwięcej niezapomnianych wrażeń.

Hotel usytuowany jest w malowniczym otoczeniu lasu i jeziora, co stwarza idealne warunki do przeprowadzenia sesji zdjęciowej nowożeńców.

Doświadczony personel pomoże Państwu zadbać o każdy szczegół związany z uroczystością, która na długie lata pozostanie w pamięci.

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i z przyjemnością służymy radą.

Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronną salę restauracyjną mieszczącą 200 osób. Nasza oferta weselna obejmuje również kameralne przyjęcia. 
W prezencie dla Pary Młodej udostępniamy komfortowy apartament. Dla gości weselnych proponujemy noclegi w 1-, 2-, 3- osobowych pokojach hotelowych lub w całorocznych domkach w atrakcyjnych cenach. Nasi kucharze przygotują wykwintne potrawy dla Państwa na ten Wyjątkowy Dzień. Proponujemy menu weselne w zestawach za już od 160 zł - na osobę.Oferujemy dodatkowo inne atrakcje kulinarne: prosię pieczone, szynkę pieczoną, stół wiejski. 
Na Państwa życzenie zapewnimy oprawę muzyczną, dekoracje z żywych kwiatów, pokaz sztucznych ogni, czy też inne atrakcje.

Hotel Mikorzyn jest idealnym miejscem na organizację wesel ze względu na niespotykany w innych obiektach widok na jezioro z okien restauracji oraz bliskość największego obiektu sakralnego w Polsce - Bazyliki Licheńskiej.Zapraszamy do Hotelu Mikorzyn *** w Mikorzynie.


Galeria zdjęć - Wesela

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x